Брегалнички Портал

Вести од Багалничкиот регион.

Клетников: СДСМ која е на власт втор мандат го закла идентитетски Македонскиот народ

Пренеси го гласот

Клетников: Оваа партија која веќе втор мандат има, прво со Заев сега со Ковачевски го закла идентитетски Македонскиот народ, го одведе во касапница, го уништи идентитетски. Тоа е нејзиниот најголем грев. Е тоа е фашизам!

Креирано од:


Пренеси го гласот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com