Брегалнички Портал

Вести од Багалничкиот регион.

Леонардо Ди Каприо првиот ден од новата 2023 година го дочека на јахта со атрактивни девојки

Пренеси го гласот

Бегството од лудилото на новогодишната ноќ познатиот атер Леонардо Ди Каприо го направи на јахта која беше закотвена во пристаништето на островot St. Barts. Карипскиот остров кој што е под француска доминација е своевидно јавно а сепак тајно место поради неговата ексклузивност и високи цени каде што бегство од секојдневето наоѓаат многу познати светски личности.

На првиот ден од новата 2023 година популарниот 48 годишен холивудски актер Ди Каприо беше во друштво со неколкумина свои пријатели како и атрактивниот 23 годишен модел Викторија Ламас со која тој е во нова романтична врска.

Од фотографиите може да се забележи дека актерот е во целосно опуштено издание но и во елемент покажувајки го својот шарм и карактер на своите соговорници.

Креирано од:


Пренеси го гласот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com