Брегалнички Портал

Вести од Брегалничкиот регион.

Џејсон Мамоа може да биде жесток Ози Озборн

Пренеси го гласот

Ози Озборн со тизер клип за неговата песна “Страшен мал зелен човек” (Scary Little Green Men) се обиде пред неколку години да се допадне на публиката на новите генерации.

Во промотивното видео за новиот албум на светската хард рок ѕвезда настапува прославениот холивудски актер Џејсон Мамоа.

Ѕвездата на серијалот “Игра на тронови” (Game of thrones), се појавува облечен во наметка која што често ја носи Ози Озборн како и дел од неговиот накит на прстите на рацете.

И глумата имплицирана во промотивното видео на Актерот Мамое е насочена во имитирање на гримасите и движењата на контраверзниот музичар и рок легенда.

Погледнете во видеото во продолжение како изгледа сето ова:

Креирано од:


Пренеси го гласот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com