Брегалнички Портал

Вести од Багалничкиот регион.

Нападната жена во адвокатска канцеларија во Кочани

Пренеси го гласот

На 29.11.2022 во 13.15 часот во ОВР Кочани, С.А.(41) од Кочани пријавила дека на 28.11.2022 околу 11.30 часот во адвокатска канцеларија во Кочани била физички нападната од А.Б. од Кочани.

По комплетирање на случајот против А.Б. ќе биде поднесен соодветен поднесок.

Извор: МВР

Креирано од:


Пренеси го гласот
WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com